A někdy na to mám i trochu času...
Vždycky jsem obdivovala obrazy od firmy HAED (http://www.heavenandearthdesigns.com). Nakonec jsem nevydržela, a tento začínám vyšívat pro svého manžela, který je také takovým knihomolem:-) Je velký 442 x 568 křížků (takže pořádná kravka) a má 88 barev + 1 kreinik. Vyšívat chci na huberta.

1.4.2009

Udělala jsem prvních pár křížků na hubertovi, a po přepočtu na finální velikost výšivky jsem se zděsila - tak velký volný prostor na zdi snad ani doma nemáme:-( Objednala jsem si v NB Vyšívání Luganu 25ct, na kterou by výšivka měla být téměř poloviční, takže začnu znovu a lépe:-)))

6.6.2009

Lugana mi už dorazila, a já začala vyšívat. Rozhodla jsem se, že začnu od dolního levého rohu, protože to je jediný roh výšivky, který je vyplněný - zbývající tři nejsou dotažené výšivkou až do konce, a protože na těchto hustých materiálech se člověk snadno o pár křížků splete, tak je lépe se tomu vyhnout... Ale co čert nechtěl - celá spodní část je dělaná Kreinikem, který jsem nahradila českou přízí Metalux. Začátky byly těžké, ale časem jsem si zvykla, a nakonec se s ním nedělalo zase tak špatně. Horší bylo poznat, kde mám vyšitý půlkřížek, a kde ne, protože je tato příze stříbřitě průhledná... Ale co, mám za sebou první list (i když nebyl celý), neboli mám hotovo 0,7%.
Amy Brown - Book Worm - HAED

Amy Brown - Book Worm - HAED

Stav k 6. červnu 2009.

Stav k 6. červnu 2009.

Hotovo 0,7%.
detail1.JPG
06.06.2009 16:49:40
janky
Janky.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one